Kontakta oss

Hej och välkommen till oss på Springtime!

 

Har du frågor gällande våra resor, vill ha hjälp med en bokning eller betalning?

Kontakta oss på telefon 08-54553540 eller via mail på info@springtime.se

Våra ordinarie telefontider är måndag-fredag, kl 10.00-12.00 samt 14.00-16.00. 

Besöksadress: Gustavslundsvägen 137, 167 51 Bromma
Springtime Resor AB

Johanna Jansson
Projektledare
johanna.jansson@springtime.se
070-544 44 43

Joel Yderberg
Resebyråchef
joel.yderberg@springtime.se
070-610 81 53

David Hof
Digital Marketing
david.hof@springtimegroup.se
073-950 34 00

Melinda Hallin Ståhl
Resesäljare
melinda.hallinstahl@springtime.se
08 545 535 40

Marie Ahlm Norrstrand
Ledar- och programansvarig
marie.norrstrand@springtime.se
070-344 14 48

Thomas Björnermark
Projektledare
thomas.bjornermark@springtime.se
070-312 78 74

Patrik Yderberg
VD Springtime Group
patrik.yderberg@springtimegroup.se
08-545 535 40

Helena Wiktelius
Försäljnings- & Marknadschef Springtime Group
helena.wiktelius@springtimegroup.se073-026 26 14