Kontakta oss

Hej och välkommen till oss på Springtime!

Har du frågor gällande våra resor, vill ha hjälp med en bokning eller betalning?

Kontakta oss på telefon 08-54553540 eller via mail på info@springtime.se

Våra ordinarie telefontider är måndag-fredag, kl 10.00-12.00 samt 14.00-16.00.
OBS! Torsdag eftermiddag och fredag samt måndag (28 & 29 mars, samt 1 april) är telefonväxeln stängd.

Adress: Gustavslundsvägen 137, 167 51 Bromma
Springtime Resor AB

Vi på kontoret

Thomas Björnermark
Projektledare
thomas.bjornermark@springtime.se
070-312 78 74

Marie Ahlm Norrstrand
Ledar- och programansvarig
marie.norrstrand@springtime.se
070-344 14 48

Anna Jonsson
Projektledare
anna.jonsson@springtime.se
072-322 92 62

Melinda Hallin Ståhl
Projektledare
melinda.hallinstahl@springtime.se
073-830 43 40

Joel Yderberg
Resebyråchef
joel.yderberg@springtime.se
070-610 81 53

Emma Ek
Marknadsföring
emma.ek@springtime.se
073-583 75 25

Patrik Yderberg
VD Springtime Group
patrik.yderberg@springtimegroup.se
08-545 535 40

Caroline Sundh 

Projektledare

caroline.sundh@springtimegroup.se

+46(0)739- 60 17 28

Johanna Jansson
Projektledare
johanna.jansson@springtime.se